GSM: 0534 475 78 56   -   TEL: 0312 433 75 37

HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ HAKKINDA

Çok uzun zaman boyu İtfaye Meydanı olarak bilinen yerde ikinci el eşyacıların birlikte bulunduğu bu alanda kullanılmış eşya alım ve satım işini yaptık. Daha sonra iş yerimizi Çankaya ilçesine bağlı olan Kolej semtine taşıdık ve yaklaşık 15-20 yıl civarı buradan tüm Ankaralı halkımıza 2 el eşya alım hizmetini sumaktayız.

Yaptığımız işte genelde samimi davranmayı ve müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edindik. Elimizden geldiği kadar eşyaları alırken piyasa değerinden alım yapmaya çalışıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ ?

Ne yaptığımızı merak eden müşterilerimiz için kısa bir açıklama yapmak istiyoruz. Firmamız ikinci el olarak tabir edilen kullanılmış mobilyaları, koltuk kanepe ve çekyatları, yani evde kullanılan araç gereç olarak bilinen tüm ürünleri, iş yerlerinde kullandığınız ofis büro mobilyalarınızı, dijital eşyalarınızı, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızı, fotokopi faks makinelerinizi, beyaz eşya grubuna giren tüm ürünleri, elektronik eşyalarınızı ve antika olan tarihi değere sahip halı kilim gibi tüm eşyalarınızı değerinden ve adresinize gelerek nakit almaktadır.

2 EL Eşya Satmak İçin Bizi Arayın

Kısacası kullanılabilir durumdaki tüm ürünlerinizi satmak istediğiniz an sizin yanınızdayız. Hemen bizi 0 312 433 75 37 – 0 543 475 78 56 numaralı hatlarımızdan arayın ve satacağınız eşyalarınız hakkında bilgi verdikten sonra, istediğiniz adresi söyleyin ve uzman personelimiz nakliye aracı ile birlikte oraya gelsin ve kapınıza gelen ayrıcalıklı hizmet ile eşyalarınızı peşin ödeme ile satın.